Pěkné panelákové kuchyně

LED osvětlení kuchyňské linky

Kuchyňská linka by mimo své kvality a snadné údržby měla mít i kvalitní osvětlení, které by usnadňovalo přípravu jídel i dobré vidění nečistot. V zásadě tak máme hned několik možností, jak svou kuchyňskou linku snadno, rychle a levně osvětlit.

Na druhou stranu si ale můžeme vybírat i z řady dražších svítidel, která budou linku dokonale doplňovat. V poslední době se oblíbeným osvětlením staly LED pásky, lišty nebo profily, které zajišťují dobré a zároveň úsporné osvětlení nejdůležitější části kuchyně.

LED pásky, lišty, profily nad kuchyňské linky

Jedná se o nejjednodušší osvícení kuchyně, jaké vůbec může být. Nejde jen o jednoduchou montáž a instalaci, ale i o samotnou cenu osvětlení. Navíc LED osvětlení vyzařuje klidnou bílou barvu, která působí dobrým dojmem. Na výběr je ze studené bílé a bílé, která vyzařuje teplým dojmem.

Světelný výkon závisí především na počtu čipů v pásce a na typu osvětlení. Při výběru na vlastní pěst byste si měli dát pozor především na osvětlení, které je určeno do kuchyní. Právě taková světla splňují veškeré bezpečnostní požadavky, jsou odolné a bezpečné. Montáž LED kuchyňského pásku je velmi jednoduchá, během několika minut si tak můžete kuchyňskou linku osvítit za pomoci návodu, který najdete dokonce i na internetu.

LED pásky je možné zkracovat, pokud by byl příliš dlouhý a nejobtížnějším krokem celé montáže je připojení na napájení a na spínač, kterým budeme světlo zapínat a vypínat.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Elektrické příslušenství a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.