Pěkné panelákové kuchyně

Kuchyně Hanák

Akciová společnost Hanák je na trhu již více, jak 20 let. Za dobu své existence se společnost začala specializovat nejen na kuchyně, ale na obývací stěny, vybavení ložnic a nábytek do ložnice, dveře na míru vašemu domu nebo bytu, sedací soupravy nebo jídelní a kancelářské stoly a židle.

Kuchyně jsou zařazeny do několika kategorií. Každá z nich vyniká jiným řešením kuchyní, jinými designy i jinou stavbou samotné kuchyně a materiály.

  • Moderní kuchyně
  • Stylové kuchyně
  • Luxusní kuchyně
  • Rustikální kuchyně
  • Designové kuchyně

V sekci moderní kuchyně najdete řadu kuchyní, které nesou hned několika variant řešení. V zásadě se v této kategorii nachází směs toho nejlepšího ze všech jiných kategorií. Pod stylovými kuchyněmi si představíte nápaditou kuchyni. Ty jsou určeny především do netypických interiérů, do starých domů nebo bytů, kam se přeplácané designové kuchyně zkrátka a dobře nehodí. Luxusní kuchyně jsou pravým opakem a hodí se zejména do novostaveb, ale pozor je k nim nutné zvolit i přesně odpovídající doplňky.

Pokud jste milovníci dřeva, pak rozhodně oceníte rustikální kuchyně, které vám budou vyrobeny přímo na míru a ze dřeva, které si sami vyberete. Vybírat si můžete i z několika designů a barev dřeva. Designové kuchyně vyniknou všude už na první pohled. Některým z nás se designy mohou zdát příliš odvážné, ale najdete mezi nimi i pěkné decentní kuchyně, které se hodí do každé domácnosti a lze k nim bez problémů zvolit odpovídající doplňky.

Komentáře jsou uzavřeny.